W miesiącu październiku na terenie naszej szkoły po raz kolejny odbyła się zbiórka darów dla schroniska bezdomnych zwierząt „Kundelek” w Rzeszowie. Została ona zorganizowana przez Szkolne Koło Wolontariatu oraz Samorząd Uczniowski. Celem akcji było przede wszystkim zebranie karmy suchej i mokrej dla psów i kotów. Zbiórka miała również uświadomić uczniom, jak ważna jest bezinteresowna pomoc i zwrócić uwagę na potrzeby zwierząt – szczególnie podczas okresu zimowego. Pan Tomasz Naróg wraz z przedstawicielkami Szkolnego Koła Wolontariatu przekazał zebrane dary do schroniska w dniu 08.11.2023 r. W imieniu pracowników schroniska i ich podopiecznych składamy ogromne podziękowania dla wszystkich osób, które przyczyniły się do wspólnego sukcesu.