sp2rakszawa@wp.pl

Zaloguj się

POKAŻ MENU

ZAMKNIJ MENU

GMINNY FINAŁ IMS CHŁOPCÓW W SIATKÓWCE

14.02.2024 R. W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1 W RAKSZAWIE ODBYŁ SIĘ GMINNY FINAŁ IMS CHŁOPCÓW W SIATKÓWCE. NASI UCZNIOWIE ZAJĘLI DRUGIE MIEJSCE. TURNIEJ ODBYŁ SIĘ W SPORTOWEJ ATMOSFERZE I DUCHU UCZCIWEJ RYWALIZACJI.


💌WALENTYNKI💌

14.02.2024 r. w naszej szkole odbyły się walentynki. Samorząd Uczniowski przygotował specjalne pudełko, do którego były wrzucane okolicznościowe kartki, a następnie wręczane adresatom. Dla nauczycieli przygotowany został słodki upominek.


Inscenizacje mitów w wykonaniu uczniów kl. V

Na j.polskim uczniowie kl.V przedstawili inscenizacje poznanych wcześniej mitów. Samodzielnie opracowali scenariusz, przygotowali dekoracje, rekwizyty i kostiumy. Wykazali się przy tym kreatywnością i pomysłowością. Trzy grupy zaprezentowały następujące mity – „Prometeusz”, „Demeter i Kora”, „Helios i Faeton” Młodzi aktorzy spisali się znakomicie.


Ferie zimowe z robotyką i programowaniem

👉Bezpłatne zajęcia dla uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Rakszawa👉Organizator: Wójt Gminy Rakszawa – p. Jacek Szubart👉Sprzęt w całości sfinansowany ze środków Unii Europejskiej Serdecznie dziękujemy Panu Wójtowi za ciekawe zajęcia i możliwość rozwijania zainteresowań!


Rekrutacja 2024 – 2025

Dokumenty do rekrutacji : Karta zapisu do przedszkola – https://sp2rakszawa.pl/wp-content/uploads/2024/01/Karta-zapisu-do-przedszkola.pdf Potwierdzenie przez rodziców kandydata woli zapisu dziecka do oddziału przedszkolnego – https://sp2rakszawa.pl/wp-content/uploads/2024/01/Potwierdzenie-woli-zapisu-dziecka-do-przedszkola-1.pdf Wzór podania o przyjęcie dziecka do szkoły – https://sp2rakszawa.pl/wp-content/uploads/2024/01/Wzor_podania_o_przyjecie_dziecka_do_szkoly.pdf Zgoda na wykorzystanie wizerunku – https://sp2rakszawa.pl/wp-content/uploads/2024/01/Zgoda-dzieci-2024.pdf Upoważnienie do odbioru dziecka – https://sp2rakszawa.pl/wp-content/uploads/2024/01/upowaznienie-do-odbioru.pdf


Żywa lekcja przyrody

25.01.2024 R. UCZNIOWIE MOGLI ZOBACZYĆ ZWIERZĘTA POCHODZĄCE Z RÓŻNYCH STRON ŚWIATA  – Z AZJI, AFRYKI, AMERYKI PÓŁNOCNEJ I POŁUDNIOWEJ, A TAKŻE Z POŁUDNIA EUROPY. OBEJRZELI CIEKAWE OWADY NP.MODLISZKI GWINEJSKIE Z AFRYKI, STRASZYKI, AFRYKAŃSKI KROCIONÓG OLBRZYMI ORAZ DUŻE, KOLOROWE PAJĄKI. MOGLI TEŻ PODZIWIAĆ PŁAZY OGONIASTE NP. AKSOLOTL Z MEKSYKU I TRASZKI PIRENEJSKIE  I GADY NP. PIĘKNIE […]


Skip to content