GMINNY KONKURS PLASTYCZNY OSP W RAKSZAWIE

Konkurs adresowany jest do dzieci, młodzieży oraz twórców amatorów. Prace oceniane są w 5 grupach wiekowych (przedszkola, kl. I-IV i kl. V-VIII szkół podstawowych, uczniowie szkół ponadpodstawowych oraz osoby dorosłe).

Jest to aktualnie jedyny taki konkurs ogólnokrajowy.
Informuję iż tegoroczna edycja konkursu odbędzie się przy współpracy z Dyrekcją Generalną Lasów Państwowych w związku z 100-leciem istnienia i działalności Lasów Państwowych
W związku z powyższym prace z akcentem odnoszącym się do zagadnienia ochrony środowiska i klimatu będą mile widziane. Zachęcam by uczestnicy w swoich pracach uwzględnili temat:
Strażacy chronią lasy – lasy chronią klimat! Jestem odpowiedzialny z natury, czuję klimat.
Nie jest to hasło przewodnie z uwagi na już trwający konkurs.
Konkurs jest 5-cio etapowy i rozpoczyna się etapem I – eliminacji środowiskowych, który ma trwać do 30 grudnia br., etap II – eliminacje gminne odbędą się 5 stycznia 2023 roku o godzinie 10-tej w Budynku Domu Strażaka w Rakszawie. Prace plastyczne należy składać u nauczyciela plastyki do połowy grudnia.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

XIX Konkurs Bożonarodzeniowy pt. „Ozdoby na choinkę”

Szczegóły tutaj – http://www.gokic.rakszawa.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=3&dzialy=3&akcja=artykul&artykul=1965