Karnawał to czas radości i rozrywki. Zarówno mali, jak i duzi czekają, aby się zabawić! Po wytężonej pracy w I semestrze uczniowie zasłużyli na dobrą rozrywkę. Świetną ku temu okazją była zabawa choinkowa, która w naszej szkole odbyła się w 14 stycznia 2023 roku. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Już od godziny dwunastej na parkiecie szalała najmłodsza część szkolnej społeczności – klasy 0-III- przebrana za różne postacie ze świata baśni. Druga część choinkowej zabawy należała do uczniów z klas IV – VIII. Od godziny 15.30 młodzież mogła popisywać się swoimi umiejętnościami tanecznymi. W przygotowanie i uatrakcyjnienie tegorocznej zabawy włączyli się również rodzice naszych uczniów . Dla swoich pociech przygotowali pyszny poczęstunek. Choinka jak zwykle była wielkim przeżyciem dla dzieci i młodzieży naszej szkoły.