Adresatami konkursu były dzieci z klas 0-III. Głównym celem konkursu było poszerzenie wiedzy dzieci na temat zwierząt, zamieszkujących różne kontynenty świata. Podczas analizy prac wzięto pod uwagę: zgodność z tematem, samodzielność na miarę wieku dziecka, staranność. Wybór okazał się bardzo trudny, gdyż wszystkie prace były bardzo pomysłowe i starannie wykonane. Wyniki przedstawiają się następująco:
Klasa 0:
I miejsce: Milena Dec, Michał Węglarz, Aleksandra Domka;
II miejsce: Aleksander Bar, Zofia Stachowicz, Milena Dudek;
Klasy 1-3:
I miejsce: Katarzyna Frączek, Helena Stachowicz, Aleksandra Wojnar;
II miejsce: Milena Dołęga, Szymon Sroczyk, Filip Frączek;
III miejsce: Kinga Bar, Anna Janas, Izabela Fałda;
Wyróżnienie: Daria Rokosz, Karolina Drąg, Julia Tomczyk, Wiktoria Jaźwa, Paweł Frączek, Tymon Guzy, Dominik Napora.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom!