2 maja to Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej ustanowiony przez Sejm w 2004 roku. To święto ma wyrażać szacunek do flagi i innych symboli narodowych. W związku z obchodami Dnia Flagi i Święta Konstytucji 3 Maja zaprosiliśmy uczniów klas 1-3, uczęszczających do świetlic szkolnych z obszaru naszej gminy do konkursu plastycznego pod hasłem „Nasza biało – czerwona”.

W konkursie udział wzięło 31 uczniów.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Diana Sondej (SP 1 Rakszawa)

II miejsce – Gabriela Olearczyk (SP 1 Rakszawa)

III miejsce – Jan Wojdyło (SP Wydrze)

Wyróżnienie :

  1. Kinga Świątoniowska ( SP Węgliska)
  2. Alicja Ukarma (SP 1 Rakszawa)
  3. Aleksandra Buszta (SP Wydrze)

Zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy! Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy!

Serdeczne podziękowania kierujemy również dla opiekunów i wychowawców świetlic.

Grażyna Kochman