19.10.2021 r.  uczniowie naszej szkoły odbyli wyjazd edukacyjny do Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie. Był on zorganizowany w ramach semestru rozwijania kultury. Podczas pobytu, podzielone wiekowo na grupy, dzieci uczestniczyły w zajęciach organizowanych przez pracowników MDK-u. Uczniowie mieli okazję zobaczyć salę widowiskową,  z bliska przyjrzeć się dekoracjom scenicznym oraz posłuchać jak pracuję się w teatrze. Ponadto mogły przymierzać stroje, uczestniczyły w zajęciach tanecznych, przyglądały się pracy grafika oraz  lepiły z gliny naczynia. W ramach odpoczynku uczniowie mogli zjeść pizzę ufundowaną przez Radę Rodziców. Wszystkim bardzo podobał się ten dzień. Dziękujemy Dyrekcji, Kierownikowi oraz pracownikom Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie za ciekawie i twórczo spędzony czas.

Więcej zdjęć tutaj – Wyjazd do MDK-u