W dniach 11-12 czerwca 2024 r. uczniowie klas II i III odbyli wycieczkę do Warszawy. Zwiedzanie stolicy zaczęli od wjazdu na 30 piętro Pałacu Kultury i Nauki. Po obejrzeniu panoramy tego pięknego miasta udali się Ogrodu Saskiego. Obejrzeli zmianę warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza, Pałac Prezydencki, Plac Zamkowy i całe Stare Miasto. Po długim zwiedzaniu udali się na kolację i do miejsca zakwaterowania. Drugi dzień zapowiadał się równie ciekawie. Tuż po śniadaniu udali się do niezwykłych ogrodów na dachu Biblioteki UW. Następnie udali się do Centrum Nauki „Kopernik”, gdzie mieli okazję doświadczyć wielu ciekawych zjawisk i poznać różne prawa fizyki. Ostatnim krokiem zwiedzania Warszawy był PGE Stadion Narodowy. Wizyta ta wzbudziła wiele pozytywnych emocji w Małych Kibicach. Mogli podziwiać szatnie naszych piłkarzy, dotknąć koszulek meczowych, obejrzeć salę konferencyjną i całe zaplecze. Mimo zmęczenia wszyscy uczniowie wrócili do domu z wspaniałymi wspomnieniami i uśmiechami na twarzy.

Więcej zdjęć tutaj – Wycieczka kl. II – III