Dnia 13 grudnia 2023 roku uczniowie klasy pierwszej spotkali się w godzinach popołudniowych ze swoimi rodzicami i wychowawczynią Małgorzatą Kożuszek na uroczystej wigilii. Na początku wszyscy połamali się opłatkiem, a następnie składali sobie serdeczne życzenia z okazji zbliżających  się świat  i nadchodzącego  roku  2024.Potem wszyscy zasiedli do pięknie udekorowanego stołu. Poczęstowali się potrawami, które dzieci wykonały samodzielnie przy niewielkiej pomocy wychowawczyni. Na stołach były kolorowe i lukrowane pierniki, drożdżowe gwiazdy bożonarodzeniowe oraz kajmakowy sernik na korzennym spodzie. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Rodzice i dzieci spędzili ze sobą czas prowadząc rozmowy i zacieśniając między sobą więzi klasowe. To był bardzo miły dzień, który na długo zapadnie w pamięci najmłodszych uczniów.