12 maja 2023 r. w naszej szkolnej bibliotece dwie drużyny czytelnicze brały udział w ostatnim, ogólnopolskim etapie Wielkiej Ligi Czytelników. Pierwsza reprezentująca klasy 1-3 w składzie: Milena Buszta, Helena Stachowicz i Leon Surmacz wykazywała się znajomością książki Tomasza Samojlika pt. „Tarmosia”. Natomiast druga reprezentująca klasy 4-6 w składzie: Zuzanna Domka, Milena Surmacz oraz Rozalia Węglarz doskonale opanowała nawet najdrobniejsze szczegóły z książki Marty Kisiel pt. „Małe Licho i babskie sprawki”.
W piątek 19 maja zostały ogłoszone wyniki VI Ogólnopolskiego Konkursu Wielka Liga Czytelników. Startujące tam dwie drużyny z naszej szkoły zdobyły tytuł I Wicemistrza Polski Wielkiej Ligi Czytelników.
Serdecznie gratulujemy naszym Mistrzom Czytelnictwa!!!