W niedzielę 13 września poczet sztandarowy Szkoły Podstawowej  nr 2 im. Stefana Mierzwy w Rakszawie wziął udział w dożynkach gminnych połączonych z odpustem parafialnym. W uroczystościach wzięli udział m. in.: Wójt Gminy Rakszawa p. Maria Kula, poseł na sejm RP Kazimierz Gołojuch, dyrektorzy placówek oświatowych, firm, radni z  Rakszawy i powiatu łańcuckiego oraz poczty sztandarowe szkół i instytucji z terenu Rakszawy. Mszy świętej przewodniczył prałat z Katedry p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny we  Lwowie ks. Jan Nikiel. Całość uświetnił występ Orkiestry Dętej Zgoda oraz Zespołu Śpiewaczego Brzeziny. Przed rozpoczęciem Eucharystii został poświęcony parking przy SP nr 1 oraz wieńce dożynkowe.

Więcej zdjęć z roku szkolnego 2015/2016 dostępnych po kliknięciu