Po zeszłorocznej, bardzo udanej świątecznej akcji, za którą każdemu z Was bardzo serdecznie dziękujemy postanowiliśmy i w tym roku jako społeczność  Szkoły Podstawowej Nr 2

w Rakszawie  wziąć udział w kolejnej edycji Szlachetnej Paczki.
Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, Szkolny Klub Wolontariatu wraz z wolontariuszami Szlachetnej Paczki  p. Małgorzatą Kożuszek i p. Katarzyną Bartman zapraszają  całą  społeczność szkolną do włączenia się w akcję pomocy dla najuboższych.

Ze względu na zaistniałą sytuację w tym roku postanowiliśmy jeszcze przed wyborem konkretnej rodziny składać uniwersalne produkty,  które są potrzebne każdej rodzinie.

W tym roku  wszystkim klasom zostały  przydzielone zadania do wykonania w ramach tworzenia paczki – rozpisane potrzebne artykuły żywnościowe i chemiczne.

Produkty prosimy przynosić do szkoły według planu, który otrzymają wychowawcy oraz uczniowie  poszczególnych klas.

Osoby, które zechcą nam pomóc  z zakupie ubrań czy obuwia będą  mile widziane w późniejszym terminie. Prosimy o kontakt ze szkołą.

Mamy nadzieję, że uda nam się  wspólnie zrobić coś wyjątkowego i  dobrego!