Jesień to pora roku, która mieni się paletą kolorowych barw. Piękne liście dębów, brzóz i innych drzew żółkną, czerwienią się i przybierają ciekawe ubarwienie, by później upaść i razem z innymi tworzyć barwny, jesienny dywan. Celem konkursu było uwrażliwienie uczniów na piękno jesiennego krajobrazu, rozwijanie kreatywności i uzdolnień plastycznych dzieci oraz zachęcanie do obserwacji przyrodniczych w najbliższym otoczeniu.
Na konkurs wpłynęło 11 prac. Komisja konkursowa podczas oceny prac brała pod uwagę walory artystyczne i estetyczne, ciekawe przedstawienie tematu oraz samodzielność wykonania pracy przez dziecko.
Serdecznie dziękujemy za udział w szkolnym konkursie plastycznym „Jesień w oczach dziecka”. Wszystkie prace są piękne i zasługują na słowa uznania, jednak po długiej naradzie komisja konkursowa nagrodziła i wyróżniła następujące osoby:
I miejsce – Anna Janas
Wyróżnienia otrzymały:
Lena Figiela
Izabela Fałda
Milena Woś
Zuzanna Karpińska
Katarzyna Frączek
Milena Dołęga
Kinga Bar
Milena Buszta
Maja Rogowska
Helena Stachowicz