Pełna hala sportowa wypełniona wrzawą, oklaskami i szerokimi uśmiechami dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Rakszawie była konsekwencją spotkania z niezwykłym gościem – MISTRZEM ŚWIATA w freestyle Basketball.
21 października 2022 r. w ramach projektu „ Szkoła z Pasją” współfinansowanego przez Wójta Gminy Rakszawa odbył się pokaz wyjątkowych umiejętności mistrzów. Naszą społeczność odwiedził Paweł „Dazzle” Kidoń – MISTRZ ŚWIATA w freestyle Basketball, pierwszy Europejczyk w legendarnej amerykańskiej drużynie Harlem Globetrotters. Spotkanie miało także charakter edukacyjny. Oprócz możliwości zobaczenia Pawła w akcji na żywo, uczniowie usłyszeli również historię jego pasji. Dowiedzieli się również, jak to się stało, że chłopak mieszkający w małej wsi pod Zakopanem został najlepszym zawodnikiem na świecie. Nie obyło się również bez licznych pytań do mistrza.

Więcej zdjęć tutaj – Szkoła z Pasją