W październiku uczniowie klasy czwartej uczestniczyli w spotkaniu z panią Anną Welc. Dzieci z ogromną uwagą słuchały opowiadania o codziennej pracy ekspedientki. Uczniowie czynnie uczestniczyli w spotkaniu, zadając gościowi wiele pytań. Na zakończenie spotkania uczestnicy otrzymali słodkie upominki. Uczniowie klasy czwartej serdecznie dziękują pani Ani za przekazane informacje i poświęcony czas.

Natomiast uczniowie klasy pierwszej oraz piątej uczestniczyli w spotkaniu z policjantem, panem Wojciechem Paterkiem. Dzieci z ogromną uwagą słuchały opowiadania o codziennej pracy Policji. Uczniowie czynnie uczestniczyli w spotkaniu, zadając bardzo dużo pytań. Szczególnie ciekawiło ich to, jak zostać policjantem oraz czy jest to trudny zawód. Najprzyjemniejszą częścią spotkania było oglądanie podstawowych akcesoriów policjanta. Dzięki takim spotkaniom policjant będzie kojarzył się uczniom jako osoba, której nie należy się bać i do której zawsze i w każdej sytuacji można zwrócić się o pomoc. Uczniowie klasy pierwszej oraz piątej jeszcze raz dziękują panu Wojciechowi za cenne informacje, wskazówki i poświęcony czas.