W dniu 23 czerwca odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Była to uroczystość niezwykła, gdyż żegnaliśmy również, odchodzącego na zasłużoną emeryturę, p. Ireneusza Janasa. Wójt Gminy Rakszawa – p. Jacek Szubart, Pani Dyrektor Dorota Sońska – Jagusztyn, Przewodnicząca Rady Rodziców p. Elżbieta Piwińska oraz przedstawiciele uczniów skierowali do pana Janasa z tej okazji mnóstwo ciepłych słów. Zawierały one podziękowania za wzorową pracę, wspólnie spędzone chwile, za dobro, uśmiech. Pan Ireneusz Janas był przykładem nauczyciela, którego cechował profesjonalizm, odpowiedzialność a przede wszystkim duże poczucie humoru. Samorząd Uczniowski przygotował dla Pani Ireneusza pamiątkowe prezenty. Pan I. Janas na uroczystym podsumowaniu roku szkolnego 2022/2023 otrzymał także nagrodę z rąk Wójta Gminy Rakszawa – Pana Jacka Szubarta. Mógł też wysłuchać specjalnej piosenki o sobie w wykonaniu uczennic kl. III.
Życzymy wiele radości, niezawodnego zdrowia i czasu na realizację marzeń.