W dniu 25 czerwca odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Była to uroczystość niezwykła, gdyż żegnaliśmy również, odchodzącą na zasłużoną emeryturę p. Halinę Dec.

Wójt Gminy Rakszawa – p, Jacek Szubart, Pani Dyrektor Dorota Sońska – Jagusztyn, Przewodnicząca Rady Rodziców p. Dorota Dyrda oraz przedstawiciele uczniów skierowali do pani Dec z tej okazji mnóstwo ciepłych słów. Zawierały one podziękowania za wzorową pracę, wspólnie spędzone chwile, za dobro, uśmiech. Pani Dec była przykładem nauczycielki, którą cechował profesjonalizm, odpowiedzialność a przede wszystkim ogromna życzliwość. Klasa III i Samorząd Uczniowski przygotowali dla Pani Haliny specjalną część artystyczną i pamiątkowe prezenty. Pani Halina Dec na uroczystym podsumowaniu roku szkolnego 2020/2021 otrzymała także nagrodę z rąk Wójta Gminy Rakszawa – Pana Jacka Szubarta.

Życzymy wiele radości, niezawodnego zdrowia i czasu na realizację pasji i marzeń.