W dniu 26 czerwca odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020. Była to uroczystość niezwykła, gdyż w drugiej części żegnaliśmy, odchodzącą na zasłużoną emeryturę p. Annę Skoczylas. Pani Dyrektor Dorota Sońska – Jagusztyn, Przewodnicząca Rady Rodziców p. Dorota Dyrda oraz przedstawiciele uczniów skierowali do pani Ani mnóstwo ciepłych słów. Zawierały one podziękowania za wzorową pracę, wspólnie spędzone chwile, za dobro, uśmiech. Pani Skoczylas była przykładem nauczycielki, którą cechował profesjonalizm, talent pedagogiczny, a przede wszystkim ogromna życzliwość dla uczniów. Natomiast w dniu 30.06.2020 r. p. mgr inż. Anna Skoczylas na uroczystym podsumowaniu roku szkolnego 2019/2020 otrzymała nagrodę z rąk Pana Jacka Szubarta-Wójta Gminy Rakszawa.