,,Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń’’.

25 czerwca 2021 roku odbyło się pożegnanie klasy ósmej – tegorocznych absolwentów. Były przemówienia Wójta Gminy Rakszawa – p. Jacka Szubarta, pani Dyrektor Doroty Sońskiej – Jagusztyn, Przewodniczącej Rady Rodziców – p. Doroty Dyrdy oraz uroczyste ślubowanie. Oczywiście nie obyło się bez nagród. Dyrektor szkoły uhonorowała również rodziców wyróżniających się uczniów listami gratulacyjnymi. Uczniowie klasy ósmej w podniosłej części artystycznej podziękowali za trud wychowawczy i sprawowaną nad nimi opiekę Wręczyli również okolicznościowe pamiątki. Absolwenci otrzymali od uczniów klasy siódmej życzenia, pamiątkowe odznaczenia i wysłuchali tradycyjnego „Echa”.

Mamy nadzieję, że czas spędzony w Szkole Podstawowej Nr 2 im Stefana Mierzwy w Rakszawie tegoroczni absolwenci będą wspominać ciepło, uznając go za dobrą inwestycję w swoją przyszłość.

Więcej zdjęć tutaj – Pożegnanie absolwentów