W dniu 28 października 2021 r. odbyło się pożegnanie odchodzącej na zasłużoną emeryturę p. Małgorzaty Rybińskiej. Wójt Gminy Rakszawa – p, Jacek Szubart, Pani Dyrektor Dorota Sońska – Jagusztyn, Przewodnicząca Rady Rodziców p. Elżbieta Piwińska oraz przedstawiciele uczniów skierowali do pani Rybińskiej z tej okazji wiele ciepłych słów. Zawierały one podziękowania za wzorową pracę, wspólnie spędzone chwile, za dobro, uśmiech. Pani Małgosia była przykładem nauczycielki, którą cechował profesjonalizm, odpowiedzialność a przede wszystkim ogromna życzliwość. Klasa VII i Samorząd Uczniowski przygotowali dla Pani Małgorzaty pamiątkowe prezenty. Pani Rybińska otrzymała także nagrodę z rąk Wójta Gminy Rakszawa – Pana Jacka Szubarta. Życzymy wiele radości, niezawodnego zdrowia i mnóstwo czasu na realizację pasji i marzeń.
W tym samym dniu pani dyrektor Dorota Sońska – Jagusztyn w imieniu nauczycieli i uczniów podziękowała pani Dorocie Dyrdzie – byłej Przewodniczącej Rady Rodziców. Podkreśliła, że p. Dorota wzorowo wypełniała tę funkcję. W imieniu Rodziców podziękowania za wspólną pracę złożyła nowa przewodnicząca Rady Rodziców -p. E. Piwińska.