W grudniu ubiegłego roku w naszej placówce przeprowadzono zbiórkę karmy dla podopiecznych schroniska „Kundelek” w Rzeszowie. Odbywała się ona w ramach akcji “Razem na Święta” – ogłoszonej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Zbieraliśmy karmę suchą i mokrą oraz różnego rodzaju przysmaki dla psów i kotów. Przyniesiona karma została zawieziona do schroniska 9 stycznia bieżącego roku. W naszym imieniu przekazały ją – W.Frączek, D. Janas, A.Polak i K.Weremińska z kl. VIII wraz z opiekunem p.T. Narogiem. Na miejscu dowiedzieli się Oni wielu informacji o schronisku i przebywających w nim zwierzętach, które można adoptować oraz jak w ramach wolontariatu poznać zwierzęta i pomóc np. w ich wyprowadzaniu, biorąc udział w akcjach organizowanych przez schronisko.

Więcej zdjęć tutaj – Pomoc dla schroniska „Kundelek”