„ Bogatym nie jest ten kto posiada,

lecz ten kto daje”

( Jan Paweł II)

            W okresie przedświątecznym w naszej szkole została zorganizowana zbiórka  dla Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie. W  szkole zawisły plakaty informacyjne oraz dane o zapotrzebowaniu, jakie przedstawiło hospicjum. Nasi uczniowie i ich rodzice oraz nauczyciele okazali swoje dobre serca i przynieśli dla chorych dzieci wiele podarunków m.in. zabawki, książeczki, środki czystości, artykuły spożywcze, kosmetyki, odzież, zestaw pościeli, kołdry, poduszkę, koce, środki higieniczne oraz różne artykuły spożywcze.

            Wszystkim, którzy wsparli przeprowadzoną w naszej szkole zbiórkę  

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

            Podziękowanie za piękne dary złożyło również Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie.