Okres przedświąteczny to czas radosnego oczekiwania i przygotowań. To cisza, zamyślenie, ale nie tylko. To również zamieszanie związane z domowymi porządkami oraz przygotowywaniem dekoracji. Jednym ze zwyczajów jest wykonywanie bożonarodzeniowych stroików, które zdobią wnętrza mieszkań i wprowadzają świąteczny nastrój jeszcze na długo przed świętami. Jest nam niezmiernie miło poinformować o wynikach konkursu. Biorąc pod uwagę samodzielność wykonania prac, ich estetykę i pomysłowość.  Spośród wszystkich prac komisja wybrała najciekawsze prace.

Klasy I – III

I miejsce – Milena Dołęga

I miejsce- Pola Cisek

I miejsce – Katarzyna Frączek

II miejsce – Anna Janas

II miejsce – Maja Rogowska

III miejsce – Helena Stachowicz

III miejsce – Kamila Piwińska

Klasy IV- VIII

I miejsce – Igor Sroczyk

II miejsce – Aleksandra Frączek

II miejsce – Szymon Piwiński

III miejsce – Zuzanna Sroczyk

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i zapraszamy do kolejnej edycji w następnym roku.

Grażyna Kochman i Andżelina Piątek