Dzieci z klas 0 – III  uczestniczyły w szkolnym konkursie plastycznym pod hasłem „Owoce i warzywa źródłem zdrowia”. Łącznie na konkurs wpłynęło 32 prace.

Celem konkursu było:

– rozwijanie zainteresowań plastycznych i wyobraźni twórczej dzieci,

– zwrócenie uwagi na wartości odżywcze warzyw i owoców,

– kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Dostarczone prace były pomysłowe i starannie wykonane. Komisja konkursowa  przyznała następującym osobom miejsca:

I miejsce

Kinga Bar, Helena Stachowicz, Milena Dołęga, Kamila Piwińska, Zuzanna Domka, Nikola Tasior

II miejsce

Daria Rokosz, Maciej Sroczyk, Szymon Sroczyk, Anna Janas, Maja Rogowska, Zuzanna Karpińska, Kamil Babiarz,

III miejsce

Milena Woś, Amelia Wawrzaszek, Magdalena Wrzos, Matylda Płoszaj, Katarzyna Frączek, Paweł Frączek, Filip Guzy, Rozalia Węglarz

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

Dla uczniów klas 0 – IV był dedykowany konkurs plastyczny organizowany przez SP im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie portretu postaci literackiej z dowolnej baśni lub legendy.

Na konkurs wpłynęło 15 prac. Komisja konkursowa wybrała 3 prace, które zostały wysłane o SP im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej.

Wysłano prace następujących uczniów

Kinga Bar –  klasa 0