W dniach 19 -21 grudnia 2022 roku odbył się w naszej szkole charytatywny kiermasz bożonarodzeniowy, z którego dochód przeznaczony został na leczenie dwóch dziewczynek: Poli Matuszek https://www.siepomaga.pl/pola-matuszek i Antoniny Koby https://www.siepomaga.pl/antonina-koba.
Organizatorzy kiermaszu serdecznie dziękują nauczycielom, rodzicom i uczniom za przekazane na kiermasz stroiki, ozdoby choinkowe i pyszne słodkości.
Szczególne podziękowania składamy pani Elżbiecie Piwińskiej, pani Justynie Figieli, pani Małgorzacie Naporze, pani Jolancie Wawrzaszek za wspaniałe wypieki oraz państwu Magdalenie i Arturowi Bar za gipsowe szopki bożonarodzeniowe przekazane na kiermasz.
Dzięki ofiarności darczyńców udało się pozyskać 2 044 zł.
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY za tak ogromne serce dla potrzebujących dzieci.
Składamy serdeczne podziękowania wolontariuszkom – Aleksandrze Frączek, Wiktorii Col, Milenie Surmacz, Kindze Mach, Oliwii Antosz, Klaudii Dyrdzie, Zuzannie Sroczyk, Sylwii Ożóg oraz Martynie Zdeb za opiekę nad kiermaszem.
Wspaniałym podsumowaniem akcji charytatywnej niech będą słowa Jana Pawła II:
„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”
Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu:
Grażyna Kochman