Wspaniali Uczniowie!
Szanowni Rodzice!
Za nami kolejny rok trudnej edukacyjnej drogi, w imieniu własnym chciałbym życzyć Wam udanego wakacyjnego wypoczynku, mam nadzieję, że czas ten spędzicie w miłej i rodzinnej atmosferze.
Pragnę Was zapewnić, że w okresie wakacyjnym zrobimy wszystko, aby wrzesień przywitał Was jeszcze lepiej przygotowanymi do nauki szkołami. Zapraszamy najmłodszych do przedszkola przy ZSPiP nr 1 w Rakszawie, które pierwszy raz w historii gminy będzie otwarte przez całe wakacje, maluszki wakacje spędzą pod czujnym okiem opiekunek Publicznego Żłobka w Rakszawie, który w maju otworzył swoje drzwi. Młodzież szkolną oraz ich rodziców zapraszam do korzystania z ofert naszego Gminnego Ośrodka Kultury i Czytelnictwa, ofert klubów sportowych oraz innych zajęć organizowanych przez podmioty związane z Gminą Rakszawa. Serdecznie zachęcam do przesyłania na adres e-mail Urzędu Gminy Rakszawa propozycji dotyczących nowych aktywności kulturalno, sportowo, rekreacyjnych, które chcielibyście Państwo, aby były uruchomione na terenie całej naszej Gminy. Wszystkie propozycje będą wnikliwie rozpatrzone, stworzą one, razem z dotychczasowymi licznymi działaniami, które w dalszym ciągu w pełnym zakresie będą kontynuowane (zajęciami tanecznymi, zajęciami plastycznymi, zajęciami sportowymi, chórami, grupami teatralnymi, orkiestrami i kapelami ludowymi itp.), jeszcze bogatszą ofertę kulturalno, sportowo, rekreacyjną, która wsparta nowymi środkami finansowymi przyniesie radość całej społeczności lokalnej. Jeszcze raz, życzę wszystkim uczniom, ich rodzicom i całym rodzinom udanego letniego wypoczynku bez zmartwień i trosk. Serdecznie pozdrawiam
Jacek Szubart
Wójt Gminy Rakszawa