W dniu 21.03.2023 r. z okazji Pierwszego Dnia Wiosny w naszej szkole odbył się „Pokaz talentów”. Celem tej imprezy było przede wszystkim zaangażowanie uczniów w życie szkoły, pokazanie hobby, pasji oraz zainteresowań dzieci. Młodzi artyści uraczyli widownię wieloma różnorodnymi pokazami, które obejmowały śpiew taniec, balet, pracę plastyczne, stand- up oraz pokazy karate. Ponadto z okazji Tygodnia Przedmiotów Matematyczno-Przyrodniczych został zorganizowany ” Pokaz Mody Recyklingowej”. Pomysłowość uczniów nie znała granic. Kreacje przygotowane przez uczniów z produktów recyklingowych nie miałyby równych na największych pokazach mody na świecie.
Dopełnieniem imprezy była szkolna „Familiada” – nauczyciele na czele z Panią Dyrektor kontra uczniowie. Po zaciętej i wyrównanej walce i dobrej zabawie ogłoszono remis. Wszyscy świetnie się bawili, zachwytom nie było końca.
Podczas obchodów powitania wiosny został również rozstrzygnięty konkurs na temat „Drzewko genealogiczne mojej rodziny”. Wyniki są następujące :
Pierwsze miejsce – Zuzanna Karpińska.
Drugie miejsce – Kamila Piwińska
Trzecie miejsce – Alan Welc.
Wyżej wymienieni uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy za udział. Serdecznie gratulujemy!

Więcej zdjęć tutaj – Pierwszy Dzień Wiosny