Szanowni Państwo!

Ankieta, którą Państwo wypełniacie jest anonimowa.  Jej wyniki wykorzystane zostaną wyłącznie w celu udoskonalenia form i zasad komunikacji z Państwem jako partnerami szkoły. Zależy nam bardzo na tym, aby w środowisku szkolnym stworzyć właściwy klimat współpracy i wzajemnego wsparcia. Chcielibyśmy także wiedzieć w jakim stopniu chcielibyście Państwo współdecydować o organizacji działań podejmowanych w szkole. Proszę o przemyślane i szczere odpowiedzi.

Dziękuję.                                                                                                                                                             Dyrektor szkoły

Link do ankiety dostępny tutaj – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc94nNVHmpde8Xj0hcNIOtvpV1ZTjt6YPABSAUi5cXMNN_4lw/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0