Szanowni Państwo!

Uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych przechodzą na naukę zdalną. Nowe zasady funkcjonowania szkół i placówek wejdą w życie od soboty – 24 października i będą obowiązywały do niedzieli – 8 listopada br. Przedszkola i klasy I-III szkół podstawowych będą funkcjonowały bez zmian.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji zdalnej nauki zostaną przekazane w poniedziałek tj. 26 października. 

W przypadku uczniów, którzy będą mieli trudności z udziałem w lekcjach online lub odbiorem materiałów od nauczycieli z powodu braku dostępu do komputera, bądź braku dostępu do Internetu, szkoła udostępni zarówno sprzęt, jak i możliwość nauki w salach szkolnych.

Bardzo proszę o śledzenie informacji w wiadomościach na portalu LIBRUS.

                                                                                 Z poważaniem

                               Dorota Sońska – Jagusztyn- Dyrektor szkoły