W dniach 20 – 21.12.2023 r. w naszej szkole odbył się kiermasz bożonarodzeniowy. Wydarzenie to było doskonałą okazją do zaprezentowania i promowania efektów dziecięcej twórczości. Uczniowie samodzielnie w szkole lub w domu wykonali różne prace, które potem brały udział w konkursie, a następnie wystawione były na kiermaszu. W bieżącym roku na naszym kiermaszu znalazły się również rzeczy pochodzące z innych źródeł. Dochód w wysokości 1 000 zł został przekazany na rzecz Jakuba Giży.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, ich rodzicom i nauczycielom, którzy zaangażowali się w realizację tego przedsięwzięcia.
Szczególne podziękowania dla naszych wolontariuszek: Aleksandry Frączek, Heleny Stachowicz, Kamili Piwińskiej, Katarzyny Frączek, Kingi Mach, Martyny Janas, Mileny Buszty, Mileny Stafy, Mileny Surmacz i Nikoli Tasior.
Serdecznie dziękujemy!