14.06.2023 r. nasza szkoła gościła przedstawicieli zawodu fryzjerskiego z Zespołu Szkół nr 3 w Łańcucie Ekonomika, na czele z Panią  Bernadetą Mokrzycką- Rosół oraz Panem Dyrektorem Jackiem Królem. Pani prowadząca przygotowała pogadankę dla klasy 8 jak samemu rozpoznać rodzaj włosa, problemu z jakim często borykają się młodzi uczniowie, jakie jest podłoże danego problemu endogenne i egzogenne oraz jak należy dbać o włosy, by osiągnąć pozytywny efekt zdrowych, pachnących i pięknie wyglądających włosów. Po części wykładu młodzież z kierunku fryzjerskiego zachęcała uczniów do skorzystania z wielu atrakcji z działu ondulacji wodnej m.in: warkoczy bokserskich, kolorowych warkoczyków, sprejowania włosów, kręcenia, karbowania. Najchętniej w kolejkę ustawiły się dzieci z klas najmłodszych, prezentując innym uczniom ze szkoły efekty prac młodych fryzjerek. Gościom dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie.

   

Więcej zdjęć tutaj – Wizyta fryzjerek