Ostatni tydzień w szkole przebiegał pod hasłem tworzenia paczki dla wybranej przez naszą szkołę rodziny. Zebraliśmy bardzo dużo żywności i artykułów spożywczych. Nasi rodzice podarowali kołdrę, ręczniki i pościel. Nauczyciele z zebranych przez siebie pieniędzy zakupili: buty zimowe, pantofle, kilka swetrów, pościel, spodnie, bluzy, ozdoby bożonarodzeniowe i wykreślanki, o które prosiła wybrana przez nas p. Ania. Pięknie zapakowane paczki trafiły do I LO w Łańcucie, gdzie co roku działa magazyn Szlachetnej Paczki.

7.12.2019 roku nasza p. Dyrektor – p. Dorota Sońska – Jagusztyn w towarzystwie  Przewodniczącej Rady Rodziców – p. Doroty Dyrdy oraz uczniów: przewodniczącego SU Mateusza Dołęgi, Mai Wieloch, Klaudii Dyrdy i Oliwii Antosz spotkali się z wolontariuszem wybranej przez nas rodziny. Uczniowie poznali działalność Szlachetnej Paczki i jej zasady funkcjonowania. Przekonali się, jak ważna i ciekawa jest praca wolontariuszy. Może ktoś z nich w przyszłości wesprze naszych szkolnych wolontariuszy p. Małgorzatę Kożuszek i p. Katarzynę Bartman.

Więcej zdjęć tutaj – FINAŁ SZLACHETNEJ PACZKI