Drodzy Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie !

Zrealizowaliśmy nasz cel – wspólnie ze Szkołą Podstawową Nr 3 im. Jana Pawła II w Rakszawie została przygotowana świąteczna paczka dla wybranej rodziny. Znalazła się w niej żywność, środki czystości, artykuły higieniczne, kolorowanki. Ze zbiórki pieniężnej przeprowadzonej wśród nauczycieli i pracowników obsługi udało się zaspokoić  dodatkowe i ważne potrzeby Pani Ilony i jej dzieci: kurtki zimowe, obuwie, ubrania,  poduszki oraz wymarzone drobne prezenty dla wszystkich domowników.

       To nie byłoby możliwe, gdyby nie Państwa zaangażowanie. Dzięki Waszej bezinteresownej pomocy, otwartości serca i szlachetności Pani Ilona i jej dzieci przeżyją Święta Bożego Narodzenia w nadziei i radości oraz poczuciu, że nie są sami, lecz mają wokół siebie ludzi, którzy o nich pamiętają.
Razem tworzymy historię. Jeszcze raz dziękujemy!

                                                Koordynatorzy szkolnej akcji Szlachetna Paczka
                                                    Małgorzata Kożuszek i Katarzyna Bartman