„Uśmiech, serdeczność i wzajemne ciepło są dobre na wszystko. Człowiek życzliwy zawsze znajduje pomocników i sprzymierzeńców, łatwiej pokonuje wszelkie przeszkody i nawiązuje kontakty”

W dniu 20 listopada w naszej szkole  odbył się Dzień Życzliwości i Pozdrowień . Uczniowie biorący udział w zajęciach świetlicowych mieli okazję zapoznać się z historią tego święta. Wykonali piękne ordery życzliwości wg. własnego pomysłu, poznali sposoby okazywania życzliwości drugiej osobie oraz poznali wartość i moc pozdrowień.

W nasz projekt włączyli się również uczniowie, którzy uczą się zdalnie, przysyłając zdjęcia plakatów życzliwości, kartek z pozdrowieniami oraz przedstawiających ich samych w sytuacjach okazywania życzliwości.