12.10.2022 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej zebrała się cała społeczność szkolna. Zaszczycili nas również swoją obecnością: Wójt Gminy Rakszawa-p. Jacek Szubart, przedstawiciele Rady Rodziców wraz z przewodniczącą-p. Elżbietą Piwińską oraz emerytowani nauczyciele. Akademię otworzyła Dyrektor Szkoły-p. Dorota Sońska –Jagusztyn, która podczas swojego przemówienia złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud wkładany w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń oraz wręczyła okolicznościowe nagrody. Serdeczności dla pedagogów popłynęły również ze strony Wójta Gminy Rakszawa oraz Przewodniczącej Rady Rodziców. Nie obyło się bez kwiatów, uśmiechów i wyrazów wdzięczności. Pani Dyrektor otrzymała również nagrodę specjalną z rąk p. J. Szubarta – Wójta Gminy Rakszawa. Natomiast przedstawiciele uczniów-uczestnicy obozu językowego Euroweek – wręczyli Panu Wójtowi specjalne podziękowania i upominki za wsparcie finansowe, dzięki któremu mogli zwiedzić ciekawe miejsca oraz doskonalić znajomość języka angielskiego. Później rozpoczęła się cześć artystyczna, którą przygotowali uczniowie klasy V. Młodzi artyści słowem i piosenkami uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. W stronę nauczycieli, pracowników szkoły, nauczycieli emerytów oraz zaproszonych gości popłynęło bardzo wiele ciepłych i miłych słów oraz życzeń podczas specjalnej „Gali Oskarów”. Zwieńczeniem uroczystości stał się zabawny skecz wykonany przez nauczycieli oraz pokaz taneczny, który zaprezentowali uczniowie klasy II: Dominik Napora, Monika Janusz oraz Daria Rokosz . W trakcie uroczystości wykorzystano sprzęt nagłaśniający zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Więcej zdjęć tutaj – Dzień Nauczyciela 2022