„Niech ten radosny dzień na zawsze Twe troski odsunie w cień”

Dzień Matki to święto wypełnione serdecznymi życzeniami; jest wyrazem wdzięczności, szacunku i miłości.

Dnia 31 maja 2023 roku odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki, na którą uczniowie klasy IV zaprosili najbliższe i najważniejsze osoby – swoje Mamy. Czwartoklasiści pod kierunkiem p. R. Nowaka przygotowali okolicznościową część artystyczną. Wzruszające wiersze i piosenki przypomniały wszystkim o tym ważnym dniu, o roli Matki w życiu każdego z nas. Wyrazem pamięci i miłości dla Mam były także kwiaty i serdeczne życzenia od swoich pociech. Mamy mogły też obejrzeć specjanie przygotowany dla Nich filmik. Odbyły się też kalambury i quiz, który wykazał, że mamy i dzieći świetnie się znają. Słodki poczęstunek i czas spędzony na wspólnej rozmowie zakończył tę miłą uroczystość.

Więcej zdjęć tutaj – Dzień Matki w kl. IV