3 czerwca 2024 r. odbył się Dzień Dziecka zorganizowany Radę Rodziców SP 2 w Rakszawie we współpracy z OSP w Rakszawie. Rozpoczęli go p. Dorota Sońska – Jagusztyn – dyrektor szkoły i p. Paweł Suszek – Prezes OSP, którzy przywitali zebranych i złożyli dzieciom życzenia z okazji Ich święta.
Następnie zobaczyliśmy, jak wygląda przebieg akcji ratowniczej oraz pokaz w wykonaniu Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.
Mogliśmy też obejrzeć występ Cyrku „Szok” z Ukrainy. Obfitował on w różne atrakcje i sztuczki, które zapewniły uczniom dużo pozytywnych emocji.
Podczas tego dnia gościliśmy również animatorki z Gminnego Ośrodka Kultury i Czytelnictwa z p. dyrektor Agnieszką Rzepką. Panie przygotowały różne zabawy, które sprawiły naszym uczniom mnóstwo radości.
Nie zabrakło również lodów dzięki Wójtowi Gminy Rakszawa -p. Januszowi Krupczakowi oraz poczęstunku, o który zadbała Rada Rodziców na czele z przewodniczącą – p. Elżbietą Piwińską.
Ten dzień dostarczył wszystkim niezapomnianych wrażeń.
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZAANGAŻOWANYM W ORGANIZACJĘ TEGO WYDARZENIA I PROSIMY O PRZYJĘCIE NAJSZCZERSZYCH SŁÓW PODZIĘKOWANIA!
SPOŁECZNOŚĆ SP 2 W RAKSZAWIE