W piątek 28.10.2022 r. przeżywaliśmy w naszej szkolnej społeczności Dzień Aniołów. Dzieci wraz z nauczycielami przyszły przebrane za aniołki, ale o wiele ważniejsze było przesłanie – byśmy byli wszyscy dobrzy jak Anioły. Odwiedziliśmy wszystkich uczniów oraz personel naszej szkoły, jak również miłych sąsiadów naszej społeczności, a mianowicie – Urząd Gminy z panem Wójtem na czele oraz pobliski sklep. Staraliśmy się zachęcić wszystkich poprzez wylosowanie dobrego uczynku, by coś dobrego zrobić dla tych, którzy są obok nas. Dla „zachęty”, że warto być dobrym, każdy otrzymał mega dobrą słodkość oraz obrazek z Aniołem Stróżem i modlitwą, byśmy pamiętali, że nie jesteśmy sami w czynieniu dobra. Miłym i pomocnym akcentem, by upodobnić się do Anioła była ścianka selfie, gdzie można było sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Więcej zdjęć tutaj – Dzień Aniołów – Dzień Dobrego Uczynku