„Prawdziwa sztuka to taka, która powstaje dzięki potrzebie tworzenia.”
Albert Einstein

Uczniowie naszej szkoły mają wiele niezwykłych i różnorodnych talentów. My, jako społeczność szkolna, zawsze staramy się wspierać ich w rozwijaniu swoich pasji. Jest to dla nas szczególnie ważne w tym trudnym okresie, gdy nasze relacje są ograniczone. Jednak jak mówi stare, mądre przysłowie: „Dla chcącego nic trudnego”. Z przyjemnością chcielibyśmy zaprezentować wszystkim obrazy naszej uczennicy- Malwiny Janas. Prace te powstały w okresie pandemii, jednak mimo to, dzięki współpracy udało nam się zorganizować wystawę on-line.
Obrazy te powstały przy pomocy farb akrylowych, rzeźbę wykonano z gliny utwardzalnej, a grafiki wykonano za pomocą tabletu graficznego w programie „PaintTool Sai”.
Tytuły prac naszej uczennicy to: „Wschodni kanion”, „Bryły”, „Daydream”, „Popołudnie”, „Jezioro”, „Archer”, „Koń”, „Cluodminded”, „Ranny kot”.