„Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna”
ks. Jan Twardowski
21 czerwca 2024 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 i pożegnanie absolwentów. Apel rozpoczął się od przekazania opieki nad sztandarem uczniom klas siódmych. Członkowie nowego pocztu złożyli ślubowanie, przyrzekając godnie reprezentować szkołę podczas uroczystości szkolnych i lokalnych. Później zebrani wysłuchali przemówień pani Dyrektor Doroty Sońskiej – Jagusztyn, Dyrektora CUW – p. Jadwigi Wiśniowskiej i Przewodniczącej Rady Rodziców – p. Elżbiety Piwińskiej. Główną część uroczystości stanowiło wręczenie – przez Dyrektora szkoły p. Dorotę Sońską – Jagusztyn – nagród książkowych, listów gratulacyjnych, dyplomów, stypendiów naukowych za wzorowe zachowanie i wysokie wyniki w nauce, wyróżniającym się uczniom oraz podziękowań dla rodziców. Uhonorowano również uczniów, którzy osiągnęli wysokie miejsca w konkursach organizowanych we współpracy z OSP w Rakszawie. Następnie ósmoklasiści zaprezentowali program słowno-muzyczny, w którym wyrazili wdzięczność wychowawcom, nauczycielom i rodzicom. Uczniowie klasy siódmej przedstawili tradycyjne echo, złożyli życzenia i wręczyli pamiątkowe upominki.
Drodzy Absolwenci! Życzymy Wam spełnienia marzeń, a przede wszystkim, wiary w swoje możliwości na dalszych etapach swojej edukacji!

Więcej zdjęć tutaj – Zakończenie roku szkolnego 2023-2024