W dniu 21 czerwca odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Była to uroczystość niezwykła, gdyż żegnaliśmy również, odchodzącą na zasłużoną emeryturę, p. Annę Maślankę. Przedstawiciel Wójta Gminy Rakszawa – p. Jadwiga Wiśniowska, Pani Dyrektor Dorota Sońska – Jagusztyn, Przewodnicząca Rady Rodziców p. Elżbieta Piwińska oraz przedstawiciele uczniów skierowali do pani Maślanki z tej okazji mnóstwo ciepłych słów. Zawierały one podziękowania za wzorową pracę, wspólnie spędzone chwile, za dobro i uśmiech. Samorząd Uczniowski przygotował dla Pani Anny pamiątkowe prezenty. Pani A. Maślanka otrzymała także nagrodę Wójta Gminy Rakszawa. Życzymy Jej wiele radości, niezawodnego zdrowia i czasu na realizację marzeń.