SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
IM. STEFANA MIERZWY
W RAKSZAWIE
IM. STEFANA MIERZWY
W RAKSZAWIE
18.09.2026 r. odbyła się dyskoteka pożegnalna klasy 8, na którą zaproszono także uczniów klas 7.
W tym dniu młodzieży towarzyszyła cudowna atmosfera. Wszyscy uczestnicy od samego początku świetnie się bawili. Przy dźwiękach największych hitów z list przebojów uczniowie dali popis swoich umiejętności tanecznych. Rodzice zorganizowali poczęstunek i zamówili DJ, który rozkręcał imprezę.
To wyjątkowe wydarzenie pozwoliło nie tylko pożegnać ósmoklasistów, ale także wzmocniło szkolne więzi i stworzyło piękne wspomnienia na zakończenie roku.













