SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
IM. STEFANA MIERZWY
W RAKSZAWIE
IM. STEFANA MIERZWY
W RAKSZAWIE
W dniu 22. czerwca 2026 r odbył się apel, na którym gościliśmy Prezesa OSP w Rakszawie pana Pawła Suszka. Wręczył On nagrody za konkursy strażackie, w których brali udział uczniowie naszej szkoły. Ponadto uhonorowano uczestników Wielkiej Ligi Czytelników, osoby aktywnie pracujące w wolontariacie szkolnym oraz dzieci, które brały udział w różnego rodzaju konkursach plastycznych.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!





