IM. STEFANA MIERZWY
W RAKSZAWIE
W poniedziałek 22 czerwca 2026 r. odbyły się demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Jest to dla całej społeczności szkolnej bardzo ważne wydarzenie, w którym uczniowie świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli. Głosowanie było tajne. Każdy uczeń z klas I – VIII mógł oddać jeden głos na specjalnie przygotowanych kartkach.
Po podliczeniu głosów przez komisję wyborczą wszystko stało się jasne.
Nowy skład Samorządu Uczniowskiego jest następujący:
Przewodnicząca – Kamila Piwińska – kl. VII
Zastępca – Helena Stachowicz – kl. VI
Skarbnik – Katarzyna Frączek – kl. VI
Sekretarz – Julia Motyl – kl. IV.
Opiekunem SU została pani Anna Kic.
Nowo wybranym władzom SU gratulujemy oraz życzymy owocnej pracy na rzecz szkoły oraz społeczności.
