16.10.2024 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W pięknie udekorowanej hali sportowej zebrała się cała społeczność szkolna. Zaszczycili nas również swoją obecnością: Wójt Gminy Rakszawa-p. Janusz Krupczak, przedstawiciele Rady Rodziców wraz z przewodniczącą-p. Elżbietą Piwińską i zastępcą p. Arturem Ciskiem oraz emerytowani nauczyciele. Uroczystość otworzyła Dyrektor Szkoły-p. Dorota Sońska –Jagusztyn, która podczas swojego przemówienia złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud wkładany w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń oraz wręczyła okolicznościowe nagrody. Serdeczności dla pedagogów popłynęły również ze strony Wójta Gminy Rakszawa oraz Przewodniczącej Rady Rodziców. Nie brakło kwiatów i wyrazów wdzięczności. Pani Dyrektor otrzymała również nagrodę specjalną z rąk p. J. Krupczaka – Wójta Gminy Rakszawa.
Następnie rozpoczęła się część artystyczna, którą przygotowali uczniowie klasy IV, V i VII. Młodzi artyści zabawnymi scenkami i piosenkami uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. W stronę nauczycieli, pracowników szkoły, nauczycieli emerytów oraz zaproszonych gości popłynęło bardzo wiele ciepłych i miłych słów. Zwieńczeniem uroczystości było wspólnie odśpiewanie „Sto lat”.
Oryginalne „e-recepty” przygotowali i wręczyli też przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Zawierały one pomysłowe wskazania i zalecania związane z tzw. „Zespołem przepracowanego nauczyciela”.
Ten dzień upłynął wszystkim w miłym i radosnym nastroju.

Więcej zdjęć tutaj – Dzień Nauczyciela 2024